Barvy na vlasy BBcos Innovation EVO - pestrý výběr

Revoluční spojení barvy s arganovým olejem a výtažky z lněného semínka.

Barvy na vlasy BBcos Innovation EVO - pestrý výběr

   

KADEŘNICKÉ POTŘEBY A KVALITNÍ VLASOVÁ KOSMETIKA VYBRANÝCH ZNAČEK

 

  

V našem e-shopu Vám nabízíme profesionální kadeřnické potřeby od stříhacích strojků, fénů až po kadeřnický nábytek pro vybavení kadeřnických salonů. Dále nabízíme příslušentví k prodlužování vlasů a vlasové pomůcky jako jsou hřebeny, kartáče na vlasy, břitvy nebo kadeřnické zástěry a pláštěnky. Vlasovou kosmetiku - šampóny, kondicionéry, barvy na vlasy nabízíme od vybraných značek jako je Green Light, BBcos, Compagnia Del Colore, Berrywell, Palco Professional.

 

Firma jako taková vznikla v roce 1992, jejím zakladatelem a zároveň jediným majitelem je p. Ludvík Šubert. Jako bývalý vrcholový sportovec patří mezi typy lidí, kteří umí "žít na plný plyn" a reálně uvažovat o budoucnosti. Svoji podnikatelskou dráhu a základy nové obchodně výrobní firmy začal budovat doslova na zelené louce. Od svého založení se firma postupně rozvíjela a rozšiřovala o další zaměstnance a provozovny. K dnešnímu dni má firma 30 zaměstnanců a 6 provozoven v ČR a 3 v SR. Během velmi krátké doby si firma vybudovala nejen dominantní postavení na území Moravy, ale patří mezi lídry v oblasti distribuce vlasové kosmetiky, výroby vybavení interiéru salónu v celé ČR a SR, kde byla zřízena pobočka pro distribuci výrobků na celém území SR. Tyto aktivity jsou rozděleny do 4 divizí - výrobní, maloobchodní (vlastní prodejny), velkoobchodní, export - import. V široké nabídce nalezneme od vlasové kosmetiky, drogistické zboží, kadeřnické potřeby, desinfekční a čisticí přípravky, sterilizátory jak pro komunální hygienu tak i pro zdravotnická zařízení. Nedílnou součástí je i nabídka zboží pro pedikérky, kosmetičky a nehtové techničky.

 

V sortimentu zboží můžete nalézt renomované značky, jako jsou GREEN LIGHT, Compagnia del Colore, Palco, BBcos, Berrywell, Taboo, Evin Rhose, Hessler, Ecolab, Oster. Nelze opomenout ani zahraniční značky jako např. Cerena Solingen, Hercules - Matador Hamburk, Sinelco group, Kiepe, AGV group. Za zmínku jistě stojí vzrůstající obchodní bilance importu, převážně z Německa, Itálie, Belgie, Švédska a následně export do SR.

 

 

Najdete nás i na MALL.CZ

 

 

Díky dlouhodobé spokojenosti jsme získali tato ocenění:


 

 

 

PÍSEMNÉ KORESPONDENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

 

Akční nabídka !Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně

Heuréka - Ověřeno zákazníky