SortimentKadeřnické nůžky Kiepe 258 5,5

Kiepe Feeling 258 / 5,5" jsou profesionální kadeřnické nůžky na vlasy. Jsou vyrobeny z nejlepší švédské oceli. Diamantem broušené ostří.

100549

Kiepe

Dostupnost ve dnech: 10 dní

2 230,00 Kč s DPH

Koupit

1 842,98 Kč bez DPH

Kiepe Feeling 258 / 5,5" jsou profesionální kadeřnické nůžky na vlasy. Jsou vyrobeny z nejlepší švédské oceli. Diamantem broušené ostří. Nůžky jsou vynikající pro detailní a precizní klouzavý střih. Ergonomický tvar. Regulovatelný přítlak Vysoce lesklý vzhled, perfektní technologické zpravování. Součásti balení je luxusní pouzdro, olejíček, náhradní opěrka malíčku. Dotahovací šroub s různým zdobením.

 

Provádíme servis a broušení těchto nůžek!

 

Firma Kiepe professional nabízí produkty do celého světa již 60. let. Vášeň, inovace a technologie se zde setkávají a vytváří jedinečné produkty - nástroje, které jsou odborníky v oblasti "Krásy" Kiepe professional se může pochlubit v současné době světovou širokou distribuci, která se dotýká na všech kontinentech s koncentrací v největších evropských městech. Každý výrobek je jedinečný a schopný svoji kvalitou, designem a tradicí sloužit nám všem. MADE IN ITALY.

 

Náš tip:

Při zakoupení těchto nůžek máte dopravu ZDARMA!

  Akční nabídka !

  

  Košík  

  Žádné zboží

  Poštovné 0,00 Kč
  DPH 0,00 Kč
  Celkem 0,00 Kč

  Ceny jsou s DPH

  K pokladně

  Heuréka - Ověřeno zákazníky