SortimentStříhací strojek na vlasy Oster 97

Profesionální stříhací strojek Oster 97. Výkon 35 W, s velmi silným universálním motorem. 2100 záběru za minutu. Určen pro nepřetržitou práci v salonu.

100402

Oster

Dostupnost ve dnech: 14 dní

5 787,00 Kč s DPH

Koupit

4 782,64 Kč bez DPH

Popis:

Profesionální stříhací strojek Oster 97. Výkon 35 W, s velmi silným universálním motorem. 2100 záběru za minutu. Určen pro nepřetržitou práci v salonu. Originální systém výměny nožů - rychlá a jednoduchá výměna. Možnost 10 druhů nožů od výšky 0,2 mm - 13 mm. Výměnný filtr. Hmotnost 495 g. Napájecí kabel 3,3 m. Nová konstrukce zajišťuje minimální zahřívání. Součástí strojku nůž 918-01.

 

Náš tip:

Při nákupu stříhacího strojku OSTER 97 máte dopravu ZDARMA.  

 

DOPORUČENÝ POSTUP PŘI PÉČI O STŘÍHACÍ STROJKY   

Před prvním použitím je nutné očistit novou zakonzervovanou stříhací hlavu. Pro první i další čištění stříhací hlavy je vhodné použít čistící roztok Blade Wash, který nalijeme do mělké misky. Do tohoto roztoku ponoříme za  chodu strojku stříhací hlavu /nikdy neponořujte elektrickou část strojku!/ a několik vteřin v tomto roztoku stříhací hlavu strojku necháme propláchnout.    Před každým použitím stříhacího strojku kápněte olej Blade Lube na obě plochy stříhacích nožů a nechte pár vteřin v chodu, aby se olej rovnoměrně dostal na celé stříhací plochy. Tímto způsobem se maže hlava stříhacího strojku podle potřeby i v průběhu stříhání. Pro zjednodušení můžete použít i Kool Lube olej s chlazením ve spreji.  

  

  Košík  

  Žádné zboží

  Poštovné 0,00 Kč
  DPH 0,00 Kč
  Celkem 0,00 Kč

  Ceny jsou s DPH

  K pokladně

  Heuréka - Ověřeno zákazníky