SortimentStříhací strojek na vlasy Oster C 200 ION

Oster C200 ION je profesionální akumulátorový stříhací strojek na vlasy. Nová technologie, baterie LI + ION NiCad (bez paměťového efektu). Moderní ergonomický tvar. 

100405

Oster

Dostupnost ve dnech: 14 dní

6 090,00 Kč s DPH

Koupit

5 033,06 Kč bez DPH

Popis:
Oster C200 ION je profesionální akumulátorový stříhací strojek na vlasy. Nová technologie, baterie LI + ION NiCad (bez paměťového efektu). Moderní ergonomický tvar. Nastavitelná výška střihu od 0,5 mm do 2,6 mm. Síťový kabel o délce 3 m. Jedno nabitím Vám vydrží na 120 minut provozu. K sadě získáte 6 plastových násad (1,5 - 19 mm), stojan na nabíjení, plátěné pouzdro, mazací olej a čistící kartáč. Pro dlouhou životnost doporučujeme čepel pravidelně mazat olejem Oster Blade Lube.


Náš tip:

Při nákupu stříhacího strojku OSTER C 200 ION máte dopravu ZDARMA.  

 

DOPORUČENÝ POSTUP PŘI PÉČI O STŘÍHACÍ STROJKY   

Před prvním použitím je nutné očistit novou zakonzervovanou stříhací hlavu. Pro první i další čištění stříhací hlavy je vhodné použít čistící roztok Blade Wash, který nalijeme do mělké misky. Do tohoto roztoku ponoříme za  chodu strojku stříhací hlavu /nikdy neponořujte elektrickou část strojku!/ a několik vteřin v tomto roztoku stříhací hlavu strojku necháme propláchnout.    Před každým použitím stříhacího strojku kápněte olej Blade Lube na obě plochy stříhacích nožů a nechte pár vteřin v chodu, aby se olej rovnoměrně dostal na celé stříhací plochy. Tímto způsobem se maže hlava stříhacího strojku podle potřeby i v průběhu stříhání. Pro zjednodušení můžete použít i Kool Lube olej s chlazením ve spreji.  

  

  Košík  

  Žádné zboží

  Poštovné 0,00 Kč
  DPH 0,00 Kč
  Celkem 0,00 Kč

  Ceny jsou s DPH

  K pokladně

  Heuréka - Ověřeno zákazníky