Elektrický nahřívací kartáč STYLEOX 40 mm
    Elektrický nahřívací kartáč STYLEOX
  • NOVÉ

Elektrický nahřívací kartáč Original Best Buy STYLEOX s průměrem 40 mm. Nahřívací kartáč STYLEOX se používá k vlnění, natáčení konečků dovnitř a ven, zvyšování objemu vlasů a k narovnávání vlasů. Získáte vlny s nadýchaným objemem.

Kartáč se nahřeje rychle a bezpečně. Maximální teplota až 180oC. Průměr kulatého tělíska činní 40 mm. Jednoduchý vypínač s kontrolkou, která ukazuje, že je kartáč zapnutý. Díky ergonomickému designu se velmi snadno používá. Díky duálnímu napětí lze použít kdekoliv. Jedinečný design se studenou špičkou. Volitelná iontová funkce. Otáčivý kabel o délce 2,5 m. Oko pro zavěšení kartáče.

POUŽITÍ:

Používejte na umyté vlasy, které rozčesejte a odstraňte veškeré usazeniny. Usušte vlasy fénem od kořínků ke konečkům. 

Jakmile jsou vlasy suché položte kartáč na plochý povrch nebo termopodložku. Poté zapojte do zásuvky. Přepněte vypínač z pozice O do pozice I (Tato poloha je uprostřed vypínače. Pokud vypínač posunete ještě o jednu polohu, zapnete FUNKCI IONIZACE, což signalizuje zelené světlo na kontrolce) . Červená kontrolka bude nepřetržitě svítit, což signalizuje zapnutí přístroje. V případě zapnutí IONIZACE bude svítit i červená i zelená kontrolka.

Po několika minutách je dosažena pracovní teplota. Uchopte do prstů pramen vlasů, který je stejně široký jako válec kartáče, natočte jej na válec a několik minut nechejte v této pozici

Postup opakujte s dalšími prameny dokud nedocílíte požadovaného účesu.

Po dokončení vypněte kartáč přesunutím vypínače z polohy I do polohy O.

Vypojte kartáč ze zásuvky a nechejte jej vychladnout na nehořlavém povrchu nebo termopodložce. Poté schovejte do sucha mimo dosah dětí.

PŘÍNOSY IONIZACE:

Zlepšuje metabolizmus vlasů a pokožky hlavy, coz vlasům umožňuje lépe vstřebávat živiny. Ionizace udržuje vlasy zvlhčené a zvyšuje jejich lesk. Předchází statické elektřině a třepení konečků vlasů.

K tomuto zboží nabízíme

16 dalších produktů ve stejné kategorii: