Popis:

Stříhací strojek na vlasy Gama GC910 s vysoce výkonným motorem, lithiovou baterii, která umožňuje rychlé dobíjení a ultra ostrou čepeli z nerezové oceli.

 

Pro dlouhou životnost doporučujeme nerez ocelovou čepel očistit po každém použití, zejména při stříhání vlhkých vlasů, aby byla zajištěna maximální trvanlivost zastřihovače a nejlepší výkon. Velmi široký záběr. Pomocí boční páky lze nastavit výšku střihu na 0,9 mm - 2 mm. Díky nasazovaným hřebenům lze nastavit výšku střihu na 3, 6, 9 a 12 mm.

Lithiová baterie vám umožní pracovat nepřetržitě 60 minut v bezdrátovém režimu. Po vybití ji lze dobít připojením zastřihovače k elektrické zásuvce a může se pokračovat ve stříhání v drátovém režimu. Doba potřebná pro první nabití baterie je 12 hodin. Další nabití zabere přibližně 2 hodiny. Díky napětí v rozmezí 100-240 V lze strojek použít kdekoli.

 

Praktický tip: před prvním spuštěním doporučujeme čepel namazat. Otočte strojek tak, aby nevytékal žádný olej. Aplikujte na čepel několik kapek oleje, a rovnoměrně rozetřete po čepeli. Na několik sekund zapněte. Nakonec otřete přebytečný olej suchým hadříkem. 

 

Příslušenství: napájecí zdroj, chránič čepele, čisticí kartáč na čepel, malou láhev mazacího oleje a hřeben.

 

Náš tip:

Při nákupu střihacího strojku Gama GC910 máte dopravu zdarma!

K tomuto zboží nabízíme

16 dalších produktů ve stejné kategorii: