Rádi bychom Vás upozornili na speciální službu BROUŠENÍ NŮŽEK, která je mezi kadeřníky velmi žádaná. Vzhledem k značnému nárustu prodeje nových nůžek jsme záhy pochopili, že nelze ustrnout pouze u jejich prodeje, ale současně jsme si byli vědomi potřeby vytvořit pro kadeřnice a kadeřníky nutný komplexní servis, který zde dosud nikdo nenabízel. Spoléhat se na tvrzení a oblíbené, bohužel však nepravdivé "klišé", že některé nůžky jsou "samobrousící" jsme raději přenechali jiným. Většina kadeřnic jistě ví, že je nemožné, aby se pohybem - třením o sebe dva ostré kovové břity brousily. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli využít nabídky výrobního podniku Cerena Solingen a zakoupili jsme specielní brusku včetně komplexní technologie. Zároveň jsme se také dohodli na proškolení dvou našich zaměstnanců, kteří přímo ve výrobním závodě Cerena Solingen absolvovali několikatýdenní praktickou a teoretickou školící stáž.

Jak dlouho tedy vydrží "nesamobrousící" nůžky? Odpověď je jednoznačná. Záleží především na tom, jak o své nůžky kadeřnice pečuje.

 

Pokusíme se uvést několik rad - zásad:

1. Mezi nejdůležitější zásady patří pravidelná údržba, která spočívá v tom, že vždy alespoň na konci pracovního dne nůžky vyčistíme, vyfoukneme zbytky vlasů a nečistot, a jak šroubek, tak také třecí plochy břitů promažeme speciálním olejem.

2. Po každém úkonu by se měly zavřené nůžky pokládat na měkkou podložku či pouzdro. V žádném případě se nesmějí odkládat mezi hřebeny a ostatní pomůcky, neboť právě zde dochází k nejčastějšímu otupení ostří.

3. Samozřejmostí by měl být také výběr nůžek podle typu stříhaných vlasů. Vlasy neumyté, se známkami nečistot nedoporučujeme stříhat drahými nůžkami.

4. Za zmínku také stojí volba vhodně zvoleného desinfekčního roztoku. Ne všechny totiž obsahují inhibitátor koroze.

Při dodržení těchto základních zásad mnohonásobně prodloužíte životnost ostří. Pokud již nůžky nestříhají, nejčastěji špičky a rozhodnete se nechat je nabrousit, měli by jste vždy také zvážit, kde a komu je k broušení svěříte.

 

Na základě uvedených skutečností jsme schopni nabídnout vysoce odbornou a kvalitní práci při opravách a seřizování kadeřnických nůžek.

Dále pak především profesionální úroveň při broušení:
a. mikrouzoubků
b. slicing
c. oválného ostří

Cena broušení nůžek je 290 Kč  /  Cena za doraz 90 Kč  /  + doprava od 65 Kč (dle našeho ceníku)

Můžete platit předem na účet, na vyžádání zašleme Vám na e-mail fakturu s platebními údaji pro platbu převodem. 

(pokud byste chtěli zaslat na Balíkovnu, Výdejní místo DPD nebo Alza Boxu prosíme uveďte přesnou adresu výdejního místa)


Většinu nůžek brousíme do 48 hodin od obdržení zásilky a ihned poté jsou zasílány zpět na Vaši adresu.

Adresa pro zasílání nůžek:

Ludvík Šubert

Antonínov 636, 739 44 Brušperk

Nůžky lze také předat na našich prodejnách anebo našim obchodním zástupcům.

Závěrem přikládáme jednoduchý formulář, který můžete dle pokynů vyplnit a zaslat společně s Vašimi nůžkami

ZAKÁZKOVÝ LIST K BROUŠENÍ NŮŽEK, který lze stáhnout ZDE!

 

 

 

 

Informace pro slovenské zákazníky

1. Své nůžky můžete zaslat na adresu: Šuberts´s s. r. o., Kysucká 3876, 01001 Žilina.

2. předat našemu obchodnímu zástupci

3. Čekací lhůta na nabroušené nůžky jsou 2-3 týdny.

4. Cena za broušení 13 € + 3 € za doraz.