Výhradní distributor Berrywell do Čr a Sr: ŠUBERT´s

obchod@subert.cz

Profesionální přípravky pro kadeřníky, šampony, masky, barvy na vlasy, barvy na obočí a řasy, melíry, laky na vlasy atd. značky BERRYWELL přinesla v roce 2006 na mezinárodní trh silná německá značka Titania Fabrik GmbH s centrálou ve Wülfrathu v severním Porýní - Vestfálsku. TITANIA produkuje více než 30 milionů výrobků ročně.

Tato středně velká rodinná firma působí ve 114 zemích světa už déle než 60 let. Celý BERRYWELL sortiment firma vyvíjí a vyrábí v Německu. Komplexní vývoj vychází z intenzivních studií trhu a úzké spolupráce s kadeřníky i konečnými spotřebiteli. Receptury a vzorce kompletních řad profesionální vlasové kosmetiky vznikaly ve výzkumném a vývojovém centru BERRYWELL, které splňuje maximální požadavky na úroveň a kvalitu. Přípravky přesně odpovídají potřebám moderních salonů a jejich zákazníků.

V roce 2008 došlo k rozšíření kompetenčního centra BERRYWELL o Akademii BERRYWELL. Toto moderní školící centrum představuje jádro vzdělávání a odborné přípravy kadeřníků na špičkové mezinárodní úrovni.
Titania Fabrik GmbH vkládá velké investice do výzkumu receptur, vývoje produktů, zákaznického servisu, teoretického vzdělávání i praktických seminářů. Díky tomuto přístupu může průběžně garantovat prvotřídní profesionální péči o vlasy vyrobenou v Německu.
  

       

Sídlo(komplex) firmy Berrywell: Germany - Wulfrath

Akademie Berrywell