Berrywell melír na vlasy Bleaching Powder Blue 1 kg
  • AKCE
  • -101,00 Kč

S modrým práškovým melírem Berrywell získáte vysoce kvalitní odbarvování pro krásné a bezpečné blond odstíny s brilantním leskem. S anti-oranžovým efektem pro použití na tmavé vlasy s hloubkou 5 a 6. Modrý prášek pro spolehlivou neutralizaci oranžových podtónů. stupeň zesvětlení minimálně 7 tónů. Superjemný prášek šetrný k vlasům i vlasové pokožce.

Vlastnosti:

- anti-orange efekt

- zesvětlení o 7 tónů

- německá kvalita

- jemný a šetrný

Použití:

Míchejte s vyvíječem nebo peroxidem Berrywell v závislosti na požadovaném odbarvení a konzistenci a vytvořte homogenní směs. Doporučený poměr míchání je 1:1 až 1:2 s maximálně 9% peroxidem. Při míchání nepoužívejte kovovou misku ani jiné kovové potřeby. Při kontaktu s pokožkou hlavy užijte maximálně 6% peroxid.

Aplikace:

Aplikujte odbarvovač přímo po smíchání rovnoměrně na suché, neumyté vlasy. Doba působení závisí na požadovaném výsledku zesvětlení a neměla by přesáhnout 45 minut. Pro jemný čirý proces bělení doporučujeme vyvíječe 1,9% nebo 3%. Nepřekračujte prosím dobu působení a nevysušujte fénem.

Po době působení:

Po době působení vlasy důkladně opláchněte a umyjte šamponem Berrywell Color Protection Shampoo. Poté celé vlasy ošetřete kondicionérem Berrywell Color Protection, nebo maskou Berrywell Color Protection.

Obsah: 1000 g

Varování:

Pouze pro profesionální užití. Používejte ochranné rukavice. Nepoužívejte na obočí ani na řasy. Zamezte kontaktu s pokožkou a očima. Při kontaktu s očima nebo pokožkou okamžitě vypláchněte proudem čisté vody a kontaktujte lékaře. Skladujte mimo dosah dětí. Bezprostředně před ani po melírování neprovádějte trvalou ondulaci ani narovnávání. Nepoužívejte na poraněnou, alergickou ani podrážděnou pokožku. Skladujte na chladném suchém místě. Obal vkládejte do odpadkového koše v případě, že je prázdný bez žádných zbytků. Prosíme dbejte doporučení na obalech Berrywell vyvíjecích a oxidačních emulzí.

Složení:

SODIUM SILICATE, AMMONIUM PERSULFATE, POTASSIUM PERSULFATE, SODIUM METASILICATE, SODIUM STEARATE, CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA UM, SODIUM LAURYL SULFATE, MAGNESIUM OXIDE, CYCLODEXTRIN, MAGNESIUM STEARATE, PARAFFINUM LIQUIDUM, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, C.I. 77007

K tomuto zboží nabízíme

16 dalších produktů ve stejné kategorii: